Aktualne oferty pracy w Häfele

W tej sekcji znajdziesz aktualne oferty pracy w naszej firmie. Prześlij nam swoje dokumenty zgłoszeniowe.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Specjalista ds. obsługi klienta

Jako wiodąca firma na rynku okuć meblowych i budowlanych chcemy nieustannie ulepszać i rozwijać jakość naszych usług. Dlatego do Działu Obsługi Klienta w Długołęce poszukujemy osób, które zasilą nasz zespół nową energią.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta, potrafisz organizować swoją pracę i jesteś rzetelną, systematyczną i odpowiedzialną osobą, to dołącz do nas!

 Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa i koordynowanie procesu realizacji zamówień,
  • opracowywanie ofert handlowych,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • współpraca z doradcami handlowymi w procesie sprzedaży i obsługi posprzedażowej,
  • wzmacnianie trwałych relacji biznesowych z obecnymi klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość obsługi klienta.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wsparcie doświadczonego zespołu pracowników,
  • adekwatne do stanowiska wynagrodzenie zasadnicze oraz premię,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet medyczny dla pracowników,
  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: rekrutacja@hafele.pl lub za pomocą portalu pracuj.pl

Więcej

Wszystkie stanowiska

Masz pytania dotyczące aktualnych ofert pracy w firmie Häfele?

Sekretariat

+48 71 747 23 00

E-mail do Häfele