Wizja i marka

Nasza filozofia

Już założyciel firmy, Adolf Häfele dbał o doskonałe relacje i regularnie odwiedzał swoich partnerów. 90 lat później wciąż nie mamy wątpliwości – dzięki bliskim kontaktom z Klientami możemy lepiej poznać ich potrzeby, ułatwiać współpracę i dostosować się do wymagań.

Codziennie wymagamy od siebie więcej, dlatego cenimy kreatywność, odwagę i motywację do bycia pierwszymi. Efektem są produkty, procesy i usługi, które wyprzedzają swoje czasy i czynią nasze życie prostszym.

 Nasi Klienci

Spełniamy wymagania każdego Klienta – dostosowujemy się do indywidualnych gustów, oferujemy przystępne ceny i najwyższą jakość. Dla Häfele meble to źródło innowacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami i nawiązania kontaktu z partnerami w Twojej najbliższej okolicy.

 Nasze kompetencje

Każdy projekt to nowe, nieograniczone możliwości. Łatwo je dostrzegamy, a dzięki bogatemu doświadczeniu, solidnej wiedzy i wyjątkowej pomysłowości wiemy, jak je wykorzystać. Nawiązujemy przy tym długoterminowe relacje – z partnerami, Klientami i pracownikami. Bo dla nas liczy się każdy człowiek.

 Szeroki asortyment

Z nami zrealizujesz każdy projekt. Nieprzerwanie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, a stare ulepszamy. Wszystko po to, by nasi partnerzy mogli realizować swoje pomysły szybciej, wydajniej i bardziej pomysłowo. Nasz wyjątkowy asortyment znajduje się w Wielkim Katalogu Häfele – najważniejszej publikacji rynku okuć od 1971 roku.

 Kompleksowa obsługa

Jakość to nie tylko produkt. To również szeroka oferta usług i gwarancja najlepszej obsługi. W Häfele korzystamy z innowacyjnego systemu zamówień online, rozbudowanych katalogów oraz bogatych kompetencji doradczych. Solidne wsparcie projektów – od pomysłu do sprzedaży – sprawia, że Klienci Häfele zawsze znajdują w nas kompetentnych partnerów.

 Niemiecka jakość

Precyzja, wytrzymałość, funkcjonalność – to zasady, którymi kierujemy się tworząc produkty. Nasze testy i kontrole odbywają się wedle najbardziej restrykcyjnych, niemieckich standardów. Oferujemy najwyższy poziom usług i wiemy, jak to robić.

 Usługi logistyczne

Dostawa musi odbywać się szybko i skutecznie – mawiał Adolf Häfele, założyciel naszej firmy. Dziś oferujemy 150 000 produktów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, na całym świecie. To zasługa inteligentnego systemu komunikacji oraz nowoczesnej centrali logistycznej wspartej siecią magazynów na całym świecie. Nasi Klienci otrzymują maksimum efektywności oraz przejrzysty i sprawny transfer towarów.

 Lokalna obsługa, światowy standard

Häfele jest otwarte na świat. Obsługujemy Klientów w 150 krajach, gdzie 37 spółek i liczne filie dopasowują się do lokalnych wymagań. To sprawia, że nasi Klienci czerpią korzyści międzynarodowej współpracy przy zachowaniu indywidualnej, spersonalizowanej obsługi.

 Dynamika i innowacja

Spoglądamy w przyszłość i realizujemy innowacyjne pomysły. Tak już mamy – Häfele nie lubi stać w miejscu. Dlatego stworzyliśmy wiele pionierskich rozwiązań, które stały się standardami branży. Stale rozwijamy różne obszary działalności, nie poprzestając na pojedynczych sukcesach.