Najwyższa jakość z zakładów Häfele

Nasze okucia są produkowane w sześciu zakładach, a eksportując nasze produkty i usługi na cały świat,  eksportujemy zarazem wysokie standardy jakościowe Häfele.

Häfele Berlin GmbH & Co KG

Häfele Berlin GmbH & Co KG

W firmie Häfele Berlin produkowane są przede wszystkim okucia połączeniowe dedykowane do międzynarodowej branży meblarskiej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w cynkowych odlewach ciśnieniowych w gorących komorach, termoplastycznych odlewach wtryskowych z użyciem tworzyw sztucznych, technologii wyciskania na zimno i montażu części z różnych materiałów.

Anton Schneider GmbH & Co KG – Jettingen

Anton Schneider GmbH & Co KG – Jettingen

W zakładach w Jettingen powstają okucia funkcyjne, systemy stołowe, okucia do drzwi przesuwnych, a także okucia specjalne i przygotowywane na zamówienie klientów średnie i krótkie serie rozwiązań do mebli i obiektów budowlanych.

Anton Schneider GmbH & Co KG – Kenzingen

Anton Schneider GmbH & Co KG – Kenzingen

W wysoce zautomatyzowanych zakładach w Kenzingen powstają systemy montażu mebli biurowych jak np. prowadnice szuflad, szuflady, systemy zamykania, czy półki produkowane w średnich i długich seriach.

Sphinx Electronics GmbH & Co KG

Sphinx Electronics GmbH & Co KG

Firma Sphinx Electronics jest częścią grupy Häfele od 1998 r. To tutaj jest rozwijany i produkowany elektroniczny system zamykania i kontroli dostępu Dialock.

Huwil Kft Budapeszt

Flap Competence Center Kft

W 2009 r. firma Häfele przejęła wspólnie z firmą Kesseböhmer przedsiębiorstwo produkcyjne Huwil KFT w Budapeszcie, w tym segment podnośników do frontów. W 2014 roku Huwil zostaje przemianowane na Flap Competence Center Kft.